Turkcell’e iki ‘Altın’ ödül birden

6’ncı Türkiye Marka Tepesi kapsamında düzenlenen Altın Marka Mükafatları, merasimle sahiplerini buldu. Halk oylaması sonucunda Turkcell, bu yıl iki ödül birden kazandı.

Bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen Türkiye Marka Doruğu kapsamında Cemal Reşit Rey Kongre Merkezi’nde düzenlenen Altın Marka Mükafatları, merasimle sahiplerini buldu. Çevrim içi iştirakle gerçekleştirilen halk oylamasında Turkcell, bu yıl iki ödül birden kazandı. İş, iktisat, kültür, sanat, cemiyet ve medya dünyasından isimlerin katıldığı gecede ‘Yılın Bağlantı Markası’ ve ‘Yılın Üstün Markası’ mükafatlarını şirket ismine alan Kurumsal İrtibat ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi İsmail Özbayraktar, aktiflik kapsamında düzenlenen panele konuşmacı olarak katıldı.

Turkcell Kurumsal Bağlantı ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi İsmail Özbayraktar, panelde yaptığı konuşmada, “Sürdürülebilirlik, aslında hayatın ta kendisi. Tesirin farkında olarak yaşamak, negatif aktifi sıfıra indirmek, sağladığın faydayı artırmak demek. Şirket olarak sürdürülebilirliği toplumsal sorumluluk olarak değil, bir toplumsal mecburilik olarak görüyoruz. Kimseyi geride bırakmayan teknolojimizle hayata herkesin eşit iştiraki için çalışıyoruz. Türkiye’nin Turkcell’i olarak sürdürülebilirliğin çevresel toplumsal ve yönetişimsel boyutlarını birbirinden bağımsız değil bütüncül iş yapış formumuz olarak ele alıyoruz. Bu kapsamda çeşitlilik ve kapsayıcılığın da sağlanmasını, birlikte daha güzel bir dünya gayesine ulaşma açısından değerli görüyorum” diye konuştu.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.