KARA YOLLARI SON DURUM I 4 Eylül Pazar 2022 hangi kara yolunda çalışma var?

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor.

Geçecekleri güzergahta çalışma olup olmadığını merak edenler, bu bahiste en net bilgilere ulaşmak istiyor.

Vatandaşlar yollarda sorun yaşamamak, ya da geç kalmamak için, “Hangi kara yolunda çalışma var?” sorusunu araştırıyor.

Peki, Hangi kara yolunda çalışma var? İşte kara yollarında son durum…

Hangi kara yolunda çalışma var?

AA’nın haberine nazaran; Kara yollarının imal, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen bölümlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Ankara Etraf Otoyolu’nun Batıkent-İstanbul kavşaklarındaki K18 Batıkent Kavşağı’nın İstanbul istikametindeki köprüde genleşme derzi tamir çalışması sebebiyle bu tarafta ulaşım toplama kolundan gerçekleştiriliyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu’nun Balıkesir Batı ile Savaştepe kavşakları 13-15. kilometrelerinde bakım-onarım çalışması nedeniyle İstanbul istikameti sağ şerit trafiğe kapatıldı.

Kuzey Marmara Otoyolu Işıklar Kompost Kavşağı kollarında bakım tamirat çalışmaları yapılacak. Bu kesimde şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Gaziantep-Şanlıurfa Otoyolu’nun Birecik Kavşağı-Fırat Viyadüğü bölümü 2-7. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları hasebiyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Şanlıurfa istikametinden denetimli sağlanıyor.

Aydın-Denizli Otoyolu Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar nedeniyle yolun 113-114. kilometreleri, Denizli Büyükşehir Belediyesi UKOME kararıyla araç trafiğine kapatıldı. Bu kesimde ulaşım etraf yolundan devam ediyor.

Kayseri-Niğde yolunun 57-63. kilometrelerinde bakım, tamirat ve asfalt çalışması, Fethiye Söğüt yolunun 0-9. kilometreleri ile Sivas-Kangal-Gürün ayrımı yolunun 48-54. kilometrelerinde asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Vezirhan-Gölpazarı yolunun 22-25. kilometrelerinde yol genişletme çalışmaları sebebiyle ulaşıma denetimli müsaade veriliyor. Kars-Kağızman yolunun 18-19. kilometrelerinde üretim çalışmaları hasebiyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları kıymet taşıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.