Johnny Depp kaybolan prestijini Türkiye’de arayacak! Bakın nereye geliyor?- KARAR

Magazin gündeminde birinci sıralarda yer alan Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard ortasında patlak veren davada sona gelindi. Eski eşlerin karşılıklı birbirlerini suçladığı davada kazanan taraf Johnny Depp oldu. Yorucu mahkeme sürecinden sonra tatil yapmak için kolları sıvayan Depp, Türkiye’yi tercih etti. Bodrum’da tatil yapacağı beklenen Johnny Depp’in ruhunu dinlendirmek ve fazla kilolarımı vermek istediği belirtildi.

TL PAHA KAYBETTİ YABANCI ÜNLÜ İSTİLASI BAŞLADI

TL karşında süratle yükselişe geçen dolar yabancı ünlüleri de Türkiye’ye itti. Yabancı turistlerin yanı sıra dünyaca ünlü isimlerinde uğrak yeri olan Türkiye’ye bu kere Johnny Depp geliyor. Depp Eski eşi Amber Heard ile yaşadığı düşünceli süreci atlatmak için Bodrum’da tatil yapacak. Eski eşi Amber Herad’a şiddet uyguladığı tezi ile dava açılan Depp davayı kazanmıştı. Dava sürecinde çok fazla takipçi kaybeden Depp kendini toparlamak için Türkiye’de detoksa girecek.

DEPP ESKİ AŞININ TEKLİFİNE KULAK ASTI! BODRUM’A GELİYOR

Amber Heard’ın argümanlarına karşı kaybettiği prestijini tekrar kazanmaya çalışan Depp’in Bodrum Türkbükü’ne geleceği, hem aldığı kilolardan kurtulacağı hem de ruhunu dinlendireceği öğrenildi. Depp’e bu tavsiyeyi ise davada canlı bağlanıp Depp’in hatasız olduğunu söyleyen eski aşkı Kate Moss’un verdiği ortaya çıktı. Tezlere nazaran Türkbükü’ne gelecek olan Depp gelecek günlerde Türkiye’de olacak. Depp kaybeden prestijini Türkiye’de gireceği detoks ile tekrardan kazanmayı planlıyor. Dava sonucunda büyük hayal kırıklığına uğrayan Amber Heard’ın ise bu süreçte ne yapacağı merak konusu oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.