Etiya’dan Ahbap’a istekli yazılım takviyesi

Yapay zekâ ile güçlendirdiği yazılım eserlerini dünya geneline ihraç eden Etiya, sanatçı Haluk Levent’in kurucusu olduğu, gereksinim sahiplerine yardımı vazife edinen Ahbap Derneği ile işbirliği muahedesi imzaladı.

Anlaşma kapsamında Ahbap Derneği’nin mevcut dijital platformlarında gerçekleşmesi planlanan tüm yazılım geliştirmeleri Etiya tarafından istekli olarak sağlanacak.

Konuya ait değerlendirmelerde bulunan Etiya Kurucu Ortağı ve CEO’su Aslan Doğan, “İçinde bulunduğumuz toplumsal bilinçlenme çağında, teknoloji ve dijital dönüşüm, güzelliği yaymak için elimizdeki en güçlü araçlardan biri. Bu yolda hepimize düşen çok kıymetli misyon ve sorumluluklar var. Bu kapsamda, dünyanın dört bir yanına ihraç ettiğimiz teknoloji altyapımızı ve bu alandaki bilgi birikimimizi Ahbap Derneği için seferber ederek, onların yanında yer almak istedik.” Dedi.

Ahbap Derneği Kurucusu ve Genel Lideri sanatçı Haluk Levent ise, işbirliğine ait şunları söyledi:

“Bugün Ahbap toplumsal dayanışma ideolojisiyle milyonlara dokunuyor. Etiya’nın bize sağlamış olduğu takviye derneğimizin dijital geleceği ve münasebetiyle ileriye dönük de sürdürülebilir olması için çok değerli olmakla birlikte ülkemizde kurumsal farkındalık yaratacak bir hareket. Çalışanlarıyla birlikte platformumuza iş güçleriyle dahil oldular. Bundan sonraki süreçte Ahbap’ın dijitalleşmesini daima birlikte hızlandıracağız, kendilerine teşekkür ediyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.