Cenk Ergün: Her iki lider adayımıza da…

Galatasaray eski Futbol Yöneticisi Cenk Ergün, “Galatasaray’a olan sevgim ve bağımla birlikte her vakit onur duyduğum geçmiş hizmet dönemlerimin ve geçmişten bugüne aldığım Galatasaray terbiyemin sonucu olarak, her iki pahalı lider adayımıza da tıpkı yakınlıkta ve tıpkı uzaklıkta olduğumu belirtmek isterim” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü 4-11 Haziran’da yapılacak seçim öncesi sarı-kırmızılıların eski futbol yöneticisi Cenk Ergün, yazılı bir açıklama yaptı. Ergün, lider adayları Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu’na da tıpkı yakınlıkta ve uzaklıkta olduğun söyledi.

Cenk Ergün açıklamasında şu tabirlere yer verdi:

“Galatasaray’ın seçim sürecinden geçtiği hassas günler yaşıyoruz. Bu seçim gündemi içerisinde adımın transfer haberlerinde ve teknik adam arayışlarında yer almasının yaptığı algı ve bilgi kirliliğinden ötürü bir açıklama yapmak gereği duydum. Aksi takdirde gündemle ilgili yapılan bu durumun, uzun vadede Galatasaray’a ziyan vereceğine inanıyorum. Rastgele bir destekten mahrum ve gerçeği yansıtmayan temelsiz transfer dedikodularının bu basamakta Galatasaray’ımızın hiçbir ögesine fayda sağlamayacağını düşünmekteyim. Galatasaray’a hizmet benim için bir gurur kaynağıdır. Galatasaray’a olan sevgim ve bağımla birlikte her vakit onur duyduğum geçmiş hizmet dönemlerimin ve geçmişten bugüne aldığım Galatasaray terbiyemin sonucu olarak, her iki pahalı lider adayımıza da birebir yakınlıkta ve birebir uzaklıkta olduğumu belirtmek isterim. Bu süreçte, bir profesyonel olarak ‘resmi’ bir vazifemin ve ‘resmi’ bir sıfatımın olmadığının altını bilhassa çizmek isterim. Bilgi, birikim ve tecrübelerimi, gerektiği anda Galatasaray’ın menfaatleri doğrultusunda kullanacağımı bu vesile ile söz ederim.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.