Beşiktaş, Rıdvan’dan sonra Ersin’i de uğurluyor!

Beşiktaş’ın özkaynağından yetişen Rıdvan Yılmaz, Frankfurt’a giderken kaleci Ersin Destanoğlu için de 6 milyon Euro’luk teklifin olduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş’ın gençleri Avrupa yolunda… Rıdvan Yılmaz’ın transferinde Frankfurt ile 6 milyon Euro karşılığında anlaşıldı. Kaleci Ersin Destanoğlu’na da önemli bir talip çıktı. Avusturya devi Salzburg’un 6 milyon Euro’luk teklif yaptığı öğrenildi. Siyah-beyazlılar, başarılı performans gösteren genç eldiven için sayıda pazarlık yapıp, sonraki satıştan kar hissesi isteyecek.

Birinci kalecisi Philipp Köhn’ü Premier Lig’e göndermeye hazırlanan Salzburg, boşluğu Ersin’le doldurmayı planlıyor. 21 yaşındaki oyuncunun kontratı 2023’te bitiyor.

YERLİ ALARMI VERİLDİ

Rıdvan’ın akabinde Ersin de yuvadan uçarsa siyah-beyazlıları yerli sorunu bekliyor. Gelecek dönem TFF, Harika Lig için 7+4 kuralını devreye sokacak. Teknik Yönetici Valerien İsmael, birinci 11’e monte edeceği yerli konusunda kasvet yaşayabilir. Emirhan, Umut ve Serdar Saatçı, şu anda birinci akla gelen isimler. Beşiktaş idaresi, bu krizi yerli futbolcu transferi yaparak önlemeyi düşünüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.