Arnavutköy’de ‘komşu kavgası’ mevtle bitti

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde 26 Temmuz Salı saat 23.00 sıralarında konutları yan yana olan Nurettin Çelebi (61) ve Hasan E. ortasında bilinmeyen bir nedenle hengame çıktı. Arbedede ağır yaralanan Nurettin Çelebi ambulansla Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ne kaldırıldı.

3 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Geçmişte arkadaş oldukları öğrenilen iki komşunun arbede seslerini, yandaki meskende oturan Nurettin Çelebi’nin kardeşi Mustafa Çelebi ve Ayla Çelebi duydu. Mustafa Çelebi, sesler üzerine ağabeyi Nurettin Çelebi’nin konutuna yöneldi.

Kavga, komşuların ortaya girmesi ile ayrıldı. Yaralı Nurettin Çelebi tedavi gördüğü hastanede 3 gün sonra hayatını kaybetti.

Mustafa Çelebi, “Yatsı namazının çabucak sonrasıydı. Kapıdan çıkarken bir bağrış sesi duydum çabucak koşarak geldim. Abimin yaşadığı yerin kapısı açıktı oraya geldiğimde Hasan E.’nin abimi tekmelediğini gördüm. Yapmayın etmeyin derken oğlu da geldi fakat sakinleştiremedi vurmaya devam ediyordu. Olaylar bittiğinde abim yerde yatıyordu zar güç nefes alıyordu. Çabucak ambulansı aradık abim 2 gece yaşadı daha sonra vefat etti” dedi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.