Ahmet Işık Çebi listesini teslim etti

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, 29 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan başkanlık seçiminde yer alacağı idare konseyi listesini divan başkanlığına teslim etti.

Beşiktaş’ta 29 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan başkanlık seçimlerinde mevcut Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, idare heyeti listesini divan başkanlığına teslim etti.

Birinci vazife müddetini tamamladığını söyleyen Çebi, şu tabirleri kullandı:

“1 hafta evvel liste verdim, yeniledik ve ikinci listeyi teslim ettik. Birlikte misyon yaptığım bütün arkadaşlarıma candan teşekkür ediyorum. Çok sıkıntı süreçti, geçmişten daha zordu. Önümüzdeki olan süreçten de daha sıkıntı. Bu süreçte yanımda duran tüm yönetin şurası arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir kısmıyla yollarımız şimdilik ayrıldı, yeni gelen arkadaşlarımız oldu. Topluluğumuza onlar da hizmet etmek istiyorlar. İnşallah onlar da başarılı olur.”

“KEŞKE DAHA FAZLA ADAY OLSAYDI”

“Gidenlere teşekkür ediyoruz, öbür adaya da teşekkür ediyoruz. Keşke daha fazla adayın olabildiği, yarışabildiği bir seçim olsaydı. Maalesef bu türlü oldu. Bunun etkenleri pandeminin ürettiği kriz, spor yasası zorlukları yahut bize takviye olmak manasıyla ‘devam etsin başkan’ demek isteyenler olabilir. Keşke seçime girselerdi.”

“CESARET ABİDESİDİR”

“İnşallah bundan sonraki periyotta daha çok kişinin katıldığı seçim süreçleri yaşarız. Allah hepimize her şeyin güzelini ve Beşiktaş’ımıza iyi olanı nasip etsin. Beşiktaş büyük bir topluluktur. Topluluğumuz tereddütte kalmasın. Her türlü zorluğun altından kalkacak yapıda, güçteyiz. Gelen giden yöneticiler cüret abidesidir.”

Ahmet Işık Çebi’nin idare konseyi listesinde şu isimler yer alıyor:

Engin Baltacı
Emre Kocadağ
Mehtap Memnun Şenferah
Celal Aral
Serhan Çetinsaya
Murat Kılıç
Umut Tahir Güneş
Ali Bayrak

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.